Jumanji 2 (2017) Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Tek Parça 720p Film İzle
Sitemizde şuan toplam 1073 film bulunmaktadır.

Jumanji 2 (2017) Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle

2


8.907
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Jumanji 2 (2017) Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle

Filmin Konusu : Takvimlerin 1869 senesini gösterdiğinde Kalib ve Benjamin adlarına sahip iki küçük çocuğun gecenin bir yarısında bir sandık gömmeye çalışırlar. Sebebi sandığın içerisinde ki şeyin lanetinin ne olduğunu, kendilerine neler yaşattığını çok iyi bildikleri için kendi başlarından def etmenin peşindedirler. Lakin sadece gömerek bu tehlikeyi sadece kendilerinden uzaklaştırmış olacaklardır. Peki ya biri kazara bulup çıkarırsa ne olacak ? İşte en güzel güzel ve doğaçlama cevap, Tanrı ruhunu şadetsin.
Aradan yıllar yıllar geçerek koca bir asırın devrilmesinden sonra 1969 senesine varan zaman New Hampshire’nin Brandford kasabasına yaşayan Parrish isimli çocuğa ulaşır. Parrish mahallesinde yaşayan bir kızla arkadaşlık yaptığı için erkek arkadaşı tarafından kovalanır. Çareyi babasının iş yeri olan fabrikaya sığınmakta bulur. Fabrikaya vardıktan sonra yürek yiyen Parrish birden cesaret kanatlarını omuzlarına takarak forza hücum borularını öttürmesi ile yere ağzı burnu birbirine karışmış gözünde mosmor çiçekler açmış dudağından rengi kırmızı olan bir sııvıyı fıskiye misali etrafına saçarken bir ses duyar. Sanki davul sesidir yankılanan ses. İçindeki ses seni çağırıyor misali bana gel diyen 1869 yılında gömülen sandık Parrish tarafından bulunarak yine bizzat kendisi tarafından muhafazaya alınır. Evine giden Parrish, evde babası ile tartıştıktan sandığın içerisinden çıkardığı oyun kutusunu yanlışlıkla start tuşu olan taşlarını bizde ki tavlada atılan zar misali yuvarlaması ile oyun resmen başlamıştır. Oyunun adı JUMANJİ dir.
Jumanji, dünyalarını geride bırakmak için bir yol arayanlara. Taşı oynamak için, zarları atın. Çift atan, bir kez daha atar. Oyunu ilk bitiren kazanır. İşte Jumanji oyunu bu şekilde oynanır. Jumanji kuralları bunlardır.
Parrish zarları atıp Jumanji dünyasının içerisine dahil olup pardon hapsolmasından sonra ebeveynleri yaşadıkları evi terk etmelerinin üzerinden 26 yıl sonrasında satın alan Judy, Peter ve halaları evi satın almaları Jumanji dünyası Peterr ve Judy kardeşleri oyun dünyasına çağrıda bulunması ile Jumanji, Jumanji’nin sırları ve Jumanji’nin fantastik dünyasının bütün sırlarına vakıf olabileceğimiz baş yapıt filmdir.

Keyifli seyirler diler filmozu.net

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Aile, Fantastik, Macera
Filmin Yapımı : 2017 – ABD
Filmin Süresi : –
Filmin Senaristi : Jeff Pinkner, Zach Helm, Scott Rosenberg, Chris Mckenna
Filmin Yönetmeni : Jake Kasdan
Filmin IMDB Puanı : –
Filmin Vizyon Tarihi : 28 Temmuz 2017
Filmin Başrol Oyuncuları : Dwayne Johnson, Kevin Hart, Laurie Calvert, Jack Black, Kevin Hart ve Tom Holland
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Jumanji, Jumanji 2, Jumanji 2017

Tür: 2017 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Film İzle, Türkçe Dublaj Film İzle, Yabancı Film İzle

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: -

Yönetmen: Jake Kasdan

Oyuncular: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Tom Holland, Laurie Calvert

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Jumanji 2 (2017) Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Utu - 10 ay önce demiş ki:

    Favori filmim ya bu jumanji

  2. eskeriyat - 1 ay önce demiş ki:

    bu yılın en nostaljik en manidar filmi benim için jumanji 2017 filmi oldu bile